novinky

ZAČIATOK TRÉNINGOVÉHO PROCESU ŽIAKOV A PRÍPRAVIEK

ZAČIATOK TRÉNINGOVÉHO PROCESU ŽIAKOV A PRÍPRAVIEK

Dňa 14. 01. 2013 začína tréningový proces všetkých mužstiev žiakov a prípraviek FC Baník Horná Nitra. Podrobný rozpis tréningov jednotlivých kategórii nájdete po kliknutí na banner rozpis tréningov.

Prvé tréningy sú organizované nasledovne:
Starší žiaci "A" U 15 II. liga Západ: pondelok 14. 01. 2013 o 15.00 umelá tráva
Mladší žiaci  "A" U 13 II. liga Západ: pondelok 14. 01. 2013 o 16.00 Polytechnická
Starší žiaci "B"  U 14 III. liga Sever: utorok 15. 01. 2013 o 15.00 umelá tráva
Mladší žiaci "B" U 12 III. liga Sever: pondelok 14. 01. 2013 o 16.00 Vinohradnícka
Mladší žiaci U 13 I. liga: pondelok 14. 01. 2013 o 16.00 Rastislavova
Mladší žiaci U 12 I. liga: pondelok 14. 01. 2013 o 15.30 Energetikov
Prípravka 1 (U 11),Prípravka 2 (U 10): utorok 15. 01. 2013 o 15.30 Energetikov
Prípravka 3 (U 9): streda 16. 01. 2013 o 15.30 Energetikov
Predprípravka: utorok 15. 01. 2013 o 16.00 Rastislavova

 

 

Staršie články

30.08.2015 21:44:23 U13 podľahla Trnave
30.08.2015 11:31:52 Baník zostáva bez prehry!
29.08.2015 15:34:07 U12 tentokrát bez 3 bodov
29.08.2015 12:51:09 Žiačky získali ďalšie 3 body
29.08.2015 10:10:16 Prípravný zápas U9 úspešný
28.08.2015 10:52:49 Stanovisko prezidenta klubu k zastupiteľstvu, Záver
27.08.2015 15:35:54 Stanovisko prezidenta klubu k zastupiteľstvu, 2.časť
27.08.2015 15:31:33 Prvé kolo žiačok a 3 body na konte
26.08.2015 16:47:31 Stanovisko prezidenta klubu k zastupiteľstvu
25.08.2015 17:16:42 REKONŠTRUKCIA ŠTADIÓNA??? ODPOVEĎ NEISTÁ!!!!??

 
FC Baník HN "A" - Galanta 0 : 0

Muži A - III. liga severozápad · 4.kolo · 29.08.2015 · 17:00:00 viac info →

Dežerice - FC Baník HN "B" 3 : 1

Muži B - Majstrovstvá oblasti · 3.kolo · 23.08.2015 · 17:00:00 viac info →

Topoľčany - FC Baník HN U19 4 : 2

Starší dorast U19 - II. liga Západ · 4.kolo · 29.08.2015 · 10:00:00 viac info →

Topoľčany - FC Baník HN U17 3 : 1

Mladší dorast U17 - II. liga Západ · 4.kolo · 29.08.2015 · 12:30:00 viac info →

Žabokreky nad Nitrou - FC Baník HN U18 4 : 2

Dorast B U18 - Majstrovstvo oblasti · 1.kolo · 09.08.2015 · 14:30:00 viac info →

FC Baník HN U13 - Spartak Trnava 0 : 19

Mladší žiaci U13 - I. liga Západ · 11.kolo · 29.08.2015 · 10:00:00 viac info →

FC Baník HN U12 - Spartak Trnava 6 : 12

Mladší žiaci U12 - I. liga Západ · 11.kolo · 29.08.2015 · 12:00:00 viac info →

Dubnica nad Váhom - FC Baník HN "A"

Muži A - III. liga severozápad · 5.kolo · 05.09.2015 · 00:00:00

FC Baník HN "B" - Skačany

Muži B - Majstrovstvá oblasti · 4.kolo · 30.08.2015 · 17:00:00

FC Baník HN U19 - Domino Bratislava

Starší dorast U19 - II. liga Západ · 5.kolo · 05.09.2015 · 00:00:00

FC Baník HN U17 - Domino Bratislava

Mladší dorast U17 - II. liga Západ · 5.kolo · 05.09.2015 · 00:00:00

FC Baník HN U18 - Liešťany

Dorast B U18 - Majstrovstvo oblasti · 4.kolo · 30.08.2015 · 14:30:00

FC Baník HN U15 - Karlova Ves

Starší žiaci U15 - I. liga Západ · 3.kolo · 05.09.2015 · 00:00:00

FC Baník HN U14 - Karlova Ves

Starší žiaci U14 - I. liga Západ · 3.kolo · 05.09.2015 · 00:00:00

Karlova Ves - FC Baník HN U13

Mladší žiaci U13 - I. liga Západ · 3.kolo · 05.09.2015 · 00:00:00

Karlova Ves - FC Baník HN U12

Mladší žiaci U12 - I. liga Západ · 3.kolo · 05.09.2015 · 00:00:00

 

Predstavujeme hráča


- {LEAGUE}

 | číslo:  | počet hlasov v sezóne:

vek: rokov
rok narodenia:
výška: cm
váha: kg

Tabuľky súťaží


Muži A - III. liga Západ



Z V R P Skóre B
1. Veľký Meder 4 3 1 0

11:2

10
2. FC Baník HN  4 3 1 0 8:1 10
3. FKS Nemšová 4 3 1 0 6:1 10
4. MŠK Púchov 4 3 0 1 9:2 9
5. Dunajská Streda 4 2 2 0 8:3 8
6. FC Slovan Galanta 4 2 2 0 7:5 8
7. Šamorín 4 2 1 1 5:3 7
8. ŠK LR Crystal 4 2 0 2 4:4 6
9. FKM Nové Zámky 4 1 2 1 4:3 5
10. Veľké Ludince 4 1 2 1 2:4 5
11. FK Spartak Trnava 4 1 0 3 8:7 3
12. MFK Topvat Topoľčany 4 0 3 1 1:4 3
13. OTJ Palárikovo 3 1 0 2 3:7 3
14. FK Spartak Vráble 4 1 0 3 3:9 3
15. TJ Gabčíkovo 3 0 2 1 5:6 2
16. Dubnica n. Váhom 4 0 2 2 3:10 2
17. KFC Komárno 4 0 1 3 1:11 1
18. FC Neded 4 0 0 4 4:10 0

Muži B - Majstrovstvá oblasti

    Z V R P Skóre B
1 Sebedražie 3 2 1 0 9:4 7
2 Rudnianska Lehota 3 2 1 0 10:6 7
3 Lehota p. Vtáčnikom 3 2 1 0 5:1 7
4 Chynorany 3 2 0 1 3:1 6
5 Nitrianske Pravno 3 2 0 1 4:5 6
6 Nitrianske Sučany 3 1 2 0 6:3 5
7

Kamenec p. Vtáčnikom

  3 1 2 0 6:5 5
8 Dežerice A 3 1 1 1 8:8 4
9 Nitrianske Rudno 3 1 1 1 8:9 4
10 Opatovce n. Nitrou 3 1 0 2 8:7 3
11 Skačany 3 1 0 2 7:7 3
12 Veľké Bielice 3 0 2 1 5:6 2
13 FC Baník HN 3 0 2 1 4:6 2
14 Dolné Vestenice 3 0 2 1 3:5 2
15 Dolné Naštice 3 0 1 2 0:5 1
16 Veľký Klíž 3 0 0 3 4:12 0

 

Starší dorast U19 - II. liga Západ

    Z V R P Skóre  B

1

Karlova Ves Bratis.

1

1

0

0

5:0     3

2

FC Baník HN 

1

1

0

0

5:1      3

3

FK Inter Bratislava

1

1

0

0

4:0     3

4

Dubnica n. Váhom

1

1

0

0

3:1     3

5

Domino Bratislava

1

1

0

0

3:1     3

6

Topvar Topoľčany

1

1

0

0

4:3     3

7

 Lokomotíva Trnava

1

1

0

0

3:2     3

8

Nitra A

1

1

0

0

1:0     3

9

 Spartak Myjava A

1

0

0

1

3:4     0

10

 MFK Skalica

1

0

0

1

2:3     0

11

 FK Spartak Vráble

1

0

0

1

0:1     0

12

 FKM Nové Zámky

1

0

0

1

1:3     0

13

 ŠK Žolík Malacky

1

0

0

1

1:3     0

14

 KFC Komárno

1

0

0

1

1:5     0

15

 FK Slovan Levice

1

0

0

1

0:4     0

16

 MŠK Púchov

1

0

0

1

0:5     0

Mladší dorast U17 - II. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 1 1 0 0 6:0 3
2. FK Spartak Vráble 1 1 0 0 5:1 3
3. FK Inter Bratislava 1 1 0 0 4:0 3
4. Spartak Myjava A 1 1 0 0 3:1 3
5. ŠK Žolík Malacky 1 1 0 0 1:0 3
6. FKM Nové Zámky 1 0 1 0 2:2 1
7. SDM Domino BA 1 0 1 0 2:2 1
8. Lokomotíva Trnava 1 0 1 0 1:1 1
9. MŠK Púchov 1 0 1 0 1:1 1
10. Karlova Ves BA 1 0 1 0 1:1 1
11. MFK Skalica 1 0 1 0 1:1 1
12. Dubnica n.Váhom 1 0 0 1 0:1 0
13. MFK Topoľčany 1 0 0 1 1:3 0
14. Čermáňsky FK Nitra A 1 0 0 1 1:5 0
15. FK Slovan Levice 1 0 0 1 0:4 0
16. KFC Komárno 1 0 0 1 0:6 0

Dorast B - Majstrovstvá oblasti

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Žabokreky n. Nitrou 0 0 0 0 0:0 0
3. Pravenec 0 0 0 0 0:0 0
4. Veľké Bielice 0 0 0 0 0:0 0
5. Chrenovec - Brusno 0 0 0 0 0:0 0
6. Uhrovec 0 0 0 0 0:0 0
7. Skačany 0 0 0 0 0:0 0
8. Veľké Uherce 0 0 0 0 0:0 0
9. Nitrianske Pravno 0 0 0 0 0:0 0
10. Liešťany 0 0 0 0 0:0 0
11. Sebedražie 0 0 0 0 0:0 0
12. Poruba 0 0 0 0 0:0 0
13. Šimonovany-PE 0 0 0 0 0:0 0
14. Čereňany 0 0 0 0 0:0 0

Starší žiaci U15 - I. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. ŠK Slovan Bratislava  0 0 0 0 0:0 0
3. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
4. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
6. FKM Karlova Ves 0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
12. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
13. ŠK SENEC 0 0 0 0 0:0 0
14. ViOn Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0








Starší žiaci U14 - I. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. ŠK Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
3. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
4. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
6. FKM Karlova Ves  0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
12. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
13. ŠK SENEC 0 0 0 0 0:0 0
14. FC Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0

Mladší žiaci U13 - I. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. ŠK Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
3. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
4. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
6. FKM Karlova Ves  0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
12. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
13. ŠK SENEC 0 0 0 0 0:0 0
14. FC Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0

Mladší žiaci U12 - I. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. ŠK Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
3. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
4. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
6. FKM Karlova Ves  0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
12. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
13. ŠK SENEC 0 0 0 0 0:0 0
14. FC Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0

Ženy I. liga

    Z V R P Skóre B
1.  FC Union Nové Zámky 1 1 0 0 4:0 3
2. Slovan Bratislava 1 1 0 0 3:1 3
3. Partizán Bardejov 1 1 0 0 2:0 3
4. ŠKF VIX Žilina 0 0 0 0 0:0 0
5. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
6. Kysucký Lieskovec 0 0 0 0 0:0 0
7. Turčianske Teplice 0 0 0 0 0:0 0
8. ŠK Selce 1 0 0 1 1:3 0
9. FC Nitra 1 0 0 1 0:2 0
10. FC Baník HN 1 0 0 1 0:4 0

Juniorky I. liga

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Partizán Bardejov 0 0 0 0 0:0 0
3. FC Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0
4. Trenčianske Teplice 0 0 0 0 0:0 0
5. ŠK Selce 0 0 0 0 0:0 0
6. Kysucký Lieskovec 0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
9. Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
10. VIX Žilina 0 0 0 0 0:0 0

Žiačky - Regionálna liga ZsFZ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
3. Trenčianske Teplice 0 0 0 0 0:0 0
4. FC Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0
5. Bánovce n. Beb. 0 0 0 0 0:0 0
6. Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
7. TJ Kopčany 0 0 0 0 0:0 0
8. Girls F.C. Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0
9. Slovan Duslo Šaľa 0 0 0 0 0:0 0
10. Dubnica n. Váhom 0 0 0 0 0:0 0
11. Považská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0
12. Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
13. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
14. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
15. FC Čaka 0 0 0 0 0:0 0
16. TJ Sokol Bodíky 0 0 0 0 0:0 0
17. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
18 TJ KOVO Beluša 0 0 0 0 0:0 0

Prípravka U11 - Súťaž prípraviek ZsFZ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Púchov 0 0 0 0 0:0 0
3. P. Bystrica 0 0 0 0 0:0 0
4. Partizánske 0 0 0 0 0:0 0
5. Bánovce 0 0 0 0 0:0 0
6. Dubnica 0 0 0 0 0:0 0
7. Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0
8. Myjava 0 0 0 0 0:0 0

Prípravka U10 - Súťaž prípraviek ZsFZ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Púchov 0 0 0 0 0:0 0
3. P. Bystrica 0 0 0 0 0:0 0
4. Partizánske 0 0 0 0 0:0 0
5. Bánovce 0 0 0 0 0:0 0
6. Dubnica 0 0 0 0 0:0 0
7. Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0
8. Myjava 0 0 0 0 0:0 0

Prípravka U9 - Súťaž prípraviek ZsFZ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Púchov 0 0 0 0 0:0 0
3. P. Bystrica 0 0 0 0 0:0 0
4. Partizánske 0 0 0 0 0:0 0
5. Bánovce 0 0 0 0 0:0 0
6. Dubnica 0 0 0 0 0:0 0
7. Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0
8. Myjava 0 0 0 0 0:0 0