sekcie > mládež > 
 
FC Baník HN "A" - Komárno 3 : 0

Muži A - III. liga severozápad · 17.kolo · 01.08.2015 · 17:00:00 viac info →

FC Baník HN "A" - Nové Zámky

Muži A - III. liga severozápad · 2.kolo · 15.08.2015 · 00:00:00

Veľké Bielice - FC Baník HN "B"

Muži B - Majstrovstvá oblasti · 1.kolo · 09.08.2015 · 17:00:00

FC Baník HN U19 - Komárno

Starší dorast U19 - II. liga Západ · 1.kolo · 08.08.2015 · 00:00:00

FC Baník HN U17 - Komárno

Mladší dorast U17 - II. liga Západ · 1.kolo · 08.08.2015 · 00:00:00

Žabokreky nad Nitrou - FC Baník HN U18

Dorast B U18 - Majstrovstvo oblasti · 1.kolo · 09.08.2015 · 14:30:00

FC Baník HN U15 - Dunajská Streda

Starší žiaci U15 - I. liga Západ · 1.kolo · 22.08.2015 · 00:00:00

FC Baník HN U14 - Dunajská Streda

Starší žiaci U14 - I. liga Západ · 1.kolo · 22.08.2015 · 00:00:00

Dunajská Streda - FC Baník HN U13

Mladší žiaci U13 - I. liga Západ · 1.kolo · 22.08.2015 · 00:00:00

Dunajská Streda - FC Baník HN U12

Mladší žiaci U12 - I. liga Západ · 1.kolo · 22.08.2015 · 00:00:00

 

Predstavujeme hráča


- {LEAGUE}

 | číslo:  | počet hlasov v sezóne:

vek: rokov
rok narodenia:
výška: cm
váha: kg

Tabuľky súťaží


Muži A - III. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 1 1 0 0 3:0 3
2. Veľký Meder 1 1 0 0 3:0 3
3. FKS Nemšová 1 1 0 0 3:0 3
4. Dunajská Streda 1 1 0 0 4:2 3
5. OTJ Palárikovo 1 1 0 0 2:0 3
6. FC Slovan Galanta 1 1 0 0 3:2 3
7. MFK Topoľčany 1 1 0 0 3:2 3
8. Veľké Ludince 1 1 0 0 1:0 3
9. MŠK Púchov 1 1 0 0 1:0 3
10. FKM Nové Zámky 1 0 0 1 2:3 0
11. TJ Gabčíkovo 1 0 0 1 2:3 0
12. FC 1914 Šamorín 1 0 0 1 0:1 0
13. FC Spartak Trnava 1 0 0 1 0:1 0
14. FC Neded 1 0 0 1 2:4 0
15. Dubnica n. Váhom 1 0 0 1 0:2 0
16. ŠK LR CRYSTAL 1 0 0 1 0:3 0
17. KFC Komárno 1 0 0 1 0:3 0
18 FK Spartak Vráble 1 0 0 1 0:3 0

Muži B - Majstrovstvá oblasti

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Chyronany 0 0 0 0 0:0 0
3. Dolné Naštice 0 0 0 0 0:0 0
4. Veľké Bielice 0 0 0 0 0:0 0
5. Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0
6. Dežerice 0 0 0 0 0:0 0
7. Skačany 0 0 0 0 0:0 0
8. Kamenec pod Vtáč. 0 0 0 0 0:0 0
9. Veľký Klíž 0 0 0 0 0:0 0
10. Nitrianske Pravno 0 0 0 0 0:0 0
11. Opatovce n. Nitrou 0 0 0 0 0:0 0
12. Sebedražie 0 0 0 0 0:0 0
13. Rudniaska Lehota 0 0 0 0 0:0 0
14. Nitrianske Rudno 0 0 0 0 0:0 0
15. Nitrianske Sučany 0 0 0 0 0:0 0
16. Lehota pod Vtáč. 0 0 0 0 0:0 0

Starší dorast U19 - II. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Dubnica n. Váhom 0 0 0 0 0:0 0
3. Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0
4. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
5. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
6. Lokomotíva Trnava 0 0 0 0 0:0 0
7. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
8. FK Nitra 0 0 0 0 0:0 0
9. ViOn Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0
10. Karlova Ves BA 0 0 0 0 0:0 0
11. KFC Komárno 0 0 0 0 0:0 0
12. MFK Skalica 0 0 0 0 0:0 0
13. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
14. MFK Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0
15. SDM Domino BA 0 0 0 0 0:0 0
16. ŠK Žolík Malacky 0 0 0 0 0:0 0

Mladší dorast U17 - II. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Dubnica n. Váhom 0 0 0 0 0:0 0
3. Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0
4. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
5. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
6. Lokomotíva Trnava 0 0 0 0 0:0 0
7. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
8. FK Nitra 0 0 0 0 0:0 0
9. ViOn Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0
10. Karlova Ves BA 0 0 0 0 0:0 0
11. KFC Komárno 0 0 0 0 0:0 0
12. MFK Skalica 0 0 0 0 0:0 0
13. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
14. MFK Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0
15. SDM Domino BA 0 0 0 0 0:0 0
16. ŠK Žolík Malacky 0 0 0 0 0:0 0

Dorast B - Majstrovstvá oblasti

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Žabokreky n. Nitrou 0 0 0 0 0:0 0
3. Pravenec 0 0 0 0 0:0 0
4. Veľké Bielice 0 0 0 0 0:0 0
5. Chrenovec - Brusno 0 0 0 0 0:0 0
6. Uhrovec 0 0 0 0 0:0 0
7. Skačany 0 0 0 0 0:0 0
8. Veľké Uherce 0 0 0 0 0:0 0
9. Nitrianske Pravno 0 0 0 0 0:0 0
10. Liešťany 0 0 0 0 0:0 0
11. Sebedražie 0 0 0 0 0:0 0
12. Poruba 0 0 0 0 0:0 0
13. Šimonovany-PE 0 0 0 0 0:0 0
14. Čereňany 0 0 0 0 0:0 0

Starší žiaci U15 - I. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. ŠK Slovan Bratislava  0 0 0 0 0:0 0
3. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
4. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
6. FKM Karlova Ves 0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
12. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
13. ŠK SENEC 0 0 0 0 0:0 0
14. ViOn Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0








Starší žiaci U14 - I. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. ŠK Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
3. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
4. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
6. FKM Karlova Ves  0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
12. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
13. ŠK SENEC 0 0 0 0 0:0 0
14. FC Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0

Mladší žiaci U13 - I. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. ŠK Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
3. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
4. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
6. FKM Karlova Ves  0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
12. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
13. ŠK SENEC 0 0 0 0 0:0 0
14. FC Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0

Mladší žiaci U12 - I. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. ŠK Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
3. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
4. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
6. FKM Karlova Ves  0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
12. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
13. ŠK SENEC 0 0 0 0 0:0 0
14. FC Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0

Ženy I. liga

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Partizán Bardejov 0 0 0 0 0:0 0
3. FC Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0
4. Trenčianske Teplice 0 0 0 0 0:0 0
5. ŠK Selce 0 0 0 0 0:0 0
6. TJ Veľké Ludince 0 0 0 0 0:0 0
7. Kysucký Lieskovec 0 0 0 0 0:0 0
8. Dubnica n. Váhom 0 0 0 0 0:0 0
9. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
10. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
11. TJ Gabčíkovo 0 0 0 0 0:0 0
12. Slovan Bratislava  0 0 0 0 0:0 0
13. MFK Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0
14. ŠKF VIX Žilina 0 0 0 0 0:0 0

Juniorky I. liga

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Partizán Bardejov 0 0 0 0 0:0 0
3. FC Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0
4. Trenčianske Teplice 0 0 0 0 0:0 0
5. ŠK Selce 0 0 0 0 0:0 0
6. Kysucký Lieskovec 0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
9. Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
10. VIX Žilina 0 0 0 0 0:0 0

Žiačky - Regionálna liga ZsFZ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
3. Trenčianske Teplice 0 0 0 0 0:0 0
4. FC Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0
5. Bánovce n. Beb. 0 0 0 0 0:0 0
6. Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
7. TJ Kopčany 0 0 0 0 0:0 0
8. Girls F.C. Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0
9. Slovan Duslo Šaľa 0 0 0 0 0:0 0
10. Dubnica n. Váhom 0 0 0 0 0:0 0
11. Považská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0
12. Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
13. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
14. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
15. FC Čaka 0 0 0 0 0:0 0
16. TJ Sokol Bodíky 0 0 0 0 0:0 0
17. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
18 TJ KOVO Beluša 0 0 0 0 0:0 0

Prípravka U11 - Súťaž prípraviek ZsFZ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Púchov 0 0 0 0 0:0 0
3. P. Bystrica 0 0 0 0 0:0 0
4. Partizánske 0 0 0 0 0:0 0
5. Bánovce 0 0 0 0 0:0 0
6. Dubnica 0 0 0 0 0:0 0
7. Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0
8. Myjava 0 0 0 0 0:0 0

Prípravka U10 - Súťaž prípraviek ZsFZ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Púchov 0 0 0 0 0:0 0
3. P. Bystrica 0 0 0 0 0:0 0
4. Partizánske 0 0 0 0 0:0 0
5. Bánovce 0 0 0 0 0:0 0
6. Dubnica 0 0 0 0 0:0 0
7. Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0
8. Myjava 0 0 0 0 0:0 0

Prípravka U9 - Súťaž prípraviek ZsFZ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Púchov 0 0 0 0 0:0 0
3. P. Bystrica 0 0 0 0 0:0 0
4. Partizánske 0 0 0 0 0:0 0
5. Bánovce 0 0 0 0 0:0 0
6. Dubnica 0 0 0 0 0:0 0
7. Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0
8. Myjava 0 0 0 0 0:0 0