sekcie > mládež > 
 
FC Baník HN "A" - Komárno

Muži A - III. liga severozápad · 17.kolo · 01.08.2015 · 00:00:00

FC Baník HN U19 - Komárno

Starší dorast U19 - II. liga Západ · 1.kolo · 08.08.2015 · 00:00:00

 

Predstavujeme hráča


- {LEAGUE}

 | číslo:  | počet hlasov v sezóne:

vek: rokov
rok narodenia:
výška: cm
váha: kg

Tabuľky súťaží


Muži A - III. liga severozápad

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník "A" 0 0 0 0 0:0 0
2. ŠK LR CRYSTAL 0 0 0 0 0:0 0
3. KFC Komárno 0 0 0 0 0:0 0
4. FC Neded 0 0 0 0 0:0 0
5. FKM Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0
6. TJ Veľké Ludince 0 0 0 0 0:0 0
7. FC Slovan Galanta 0 0 0 0 0:0 0
8. Dubnica n. Váhom 0 0 0 0 0:0 0
9. MŠK Veľký Meder 0 0 0 0 0:0 0
10. OTJ Palárikovo 0 0 0 0 0:0 0
11. TJ Gabčíkovo 0 0 0 0 0:0 0
12. FC Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
13. MFK Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0
14. FK Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
15. FC Šamorín 0 0 0 0 0:0 0
16. FKS Nemšová 0 0 0 0 0:0 0
17. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
18. FK Spartak Vráble 0 0 0 0 0:0 0

Muži B - Majstrovstvá oblasti

Por. Družstvo Z V R P B
1. M. Hradná 27 18 3 6

57

2. Chynorany 27 15 6 6 51
3. N. Pravno 27 14 6 7 48
4. Skačany 27 14 4 9 46
5. V. Klíž 27 12 7 9 43
6. Kamenec 27 12 6 9 42
7. N. Rudno 27 12 5 10 41
8. Dežerice 27 11 7 9 40
9. R. Lehota 27 12 4 11 40
10. Opatovce 27 11 6 10 39
11. FC Baník "B" 27 11

4

12 37
12. V. Bielice 27 11 4 12 37
13. Sebedražie 27 9 3 15 30
14. D. Naštice 27 7 6 14 27
15. Oslany 27 5 3 19 18
16. Čereňany 27 4 2 21 14

Starší dorast U19 - II. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Dubnica n. Váhom 0 0 0 0 0:0 0
3. Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0
4. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
5. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
6. Lokomotíva Trnava 0 0 0 0 0:0 0
7. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
8. FK Nitra 0 0 0 0 0:0 0
9. ViOn Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0
10. Karlova Ves BA 0 0 0 0 0:0 0
11. KFC Komárno 0 0 0 0 0:0 0
12. MFK Skalica 0 0 0 0 0:0 0
13. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
14. MFK Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0
15. SDM Domino BA 0 0 0 0 0:0 0
16. ŠK Žolík Malacky 0 0 0 0 0:0 0

Mladší dorast U17 - II. liga Západ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Dubnica n. Váhom 0 0 0 0 0:0 0
3. Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0
4. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
5. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
6. Lokomotíva Trnava 0 0 0 0 0:0 0
7. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
8. FK Nitra 0 0 0 0 0:0 0
9. ViOn Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0
10. Karlova Ves BA 0 0 0 0 0:0 0
11. KFC Komárno 0 0 0 0 0:0 0
12. MFK Skalica 0 0 0 0 0:0 0
13. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
14. MFK Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0
15. SDM Domino BA 0 0 0 0 0:0 0
16. ŠK Žolík Malacky 0 0 0 0 0:0 0

Dorast B - I. trieda PD

Por. Družstvo Z V R P B
1. FC Baník HN B 16 15 1 0 46
2. Liešťany 16 10 2 4 32
3. Cigeľ 15 10 0 5 30
4. M. Čausa 16 9 0 7 27
5. Z. Kostoľany 15 5 0 10 15
6. Tužina 16 3 2 11 11
7. Ráztočno 16 0 1 8 1

Starší žiaci U15 - I. liga

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. ŠK Slovan Bratislava  0 0 0 0 0:0 0
3. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
4. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
6. FKM Karlova Ves 0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
12. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
13. ŠK SENEC 0 0 0 0 0:0 0
14. ViOn Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0








Starší žiaci U14 - I. liga

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. ŠK Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
3. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
4. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
6. FKM Karlova Ves  0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
12. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
13. ŠK SENEC 0 0 0 0 0:0 0
14. FC Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0

Mladší žiaci U13 - I. liga

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. ŠK Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
3. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
4. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
6. FKM Karlova Ves  0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
12. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
13. ŠK SENEC 0 0 0 0 0:0 0
14. FC Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0

Mladší žiaci U12 - I. liga

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. ŠK Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
3. FK Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
4. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
6. FKM Karlova Ves  0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. MŠK Púchov 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Slovan Levice 0 0 0 0 0:0 0
12. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
13. ŠK SENEC 0 0 0 0 0:0 0
14. FC Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0

Ženy I. liga

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Partizán Bardejov 0 0 0 0 0:0 0
3. FC Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0
4. Trenčianske Teplice 0 0 0 0 0:0 0
5. ŠK Selce 0 0 0 0 0:0 0
6. TJ Veľké Ludince 0 0 0 0 0:0 0
7. Kysucký Lieskovec 0 0 0 0 0:0 0
8. Dubnica n. Váhom 0 0 0 0 0:0 0
9. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
10. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
11. TJ Gabčíkovo 0 0 0 0 0:0 0
12. Slovan Bratislava  0 0 0 0 0:0 0
13. MFK Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0
14. ŠKF VIX Žilina 0 0 0 0 0:0 0

Juniorky I. liga

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. Partizán Bardejov 0 0 0 0 0:0 0
3. FC Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0
4. Trenčianske Teplice 0 0 0 0 0:0 0
5. ŠK Selce 0 0 0 0 0:0 0
6. Kysucký Lieskovec 0 0 0 0 0:0 0
7. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
8. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
9. Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0
10. VIX Žilina 0 0 0 0 0:0 0

Žiačky - Regionálna liga ZsFZ

    Z V R P Skóre B
1.  FC Baník HN 0 0 0 0 0:0 0
2. FC Nitra 0 0 0 0 0:0 0
3. Trenčianske Teplice 0 0 0 0 0:0 0
4. FC Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0
5. Bánovce n. Beb. 0 0 0 0 0:0 0
6. Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0
7. TJ Kopčany 0 0 0 0 0:0 0
8. Girls F.C. Topoľčany 0 0 0 0 0:0 0
9. Slovan Duslo Šaľa 0 0 0 0 0:0 0
10. Dubnica n. Váhom 0 0 0 0 0:0 0
11. Považská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0
12. Spartak Trnava 0 0 0 0 0:0 0
13. AS Trenčín 0 0 0 0 0:0 0
14. Spartak Myjava 0 0 0 0 0:0 0
15. FC Čaka 0 0 0 0 0:0 0
16. TJ Sokol Bodíky 0 0 0 0 0:0 0
17. FK Senica 0 0 0 0 0:0 0
18 TJ KOVO Beluša 0 0 0 0 0:0 0

Prípravka U11 - ZsFZ sk. A

Por. Družstvo Z V R P B
1. FC Baník HN 7 7 0 0 21
2. Púchov 7 5 1 1 16
3. P. Bystrica 7 3 3 1 12
4. Partizánske 7 3 2 2 11
5. Bánovce 7 3 2 2 11
6. Dubnica 7 2 0 5 6
7. Nové Mesto 7 1 0 6 3
8. Myjava 7 0 0 7 0

Prípravka U10 - ZsFZ sk. A

Por. Družstvo Z V R P B
1. Púchov 7 7 0 0 21
2. FC Baník HN 7 6 0 1 18
3. Dubnica 7 5 0 2 15
4. P. Bystrica 7 4 0 3 12
5. Partizánske 7 2 0 5 6
6. Bánovce 7 2 0 5 6
7. Nové Mesto 7 1 0 6 3
8. Myjava 7 1 0 6 3

Prípravka U9 - ZsFZ sk. A

Por. Družstvo Z V R P B
1. FC Baník HN 7 7 0 0 21
2. Dubnica 7 6 0 1 18
3. Púchov 7 4 1 2 13
4. Bánovce 7 4 0 3 12
5. Nové Mesto 7 3 0 4 9
6. Partizánske 7 2 1 4 7
7. Myjava 7 1 0 6 3
8. P. Bystrica 7 0 0 7 0