Kluboví partneri

obr: Kluboví partneri
Partner Vizitka Kontakt
asport.jpg Firma A SPORT PRODUKT spol. s.r.o., dnes už špecializovaná firma na rekonštrukcie a výstavbu športových stavieb, sa po 16 rokoch svojej činnosti stala rešpektovaným a uznávaným pojmom na športovom stavebnom trhu v Českej a Slovenskej republike.

Hlavnou oblasťou nášho montážneho programu je pokládka umelých povrchov na vonkajšie atletické dráhy, ihriská a tenisové kurty, ako aj do vnútorných hál a telocviční. Pre všetky druhy športu má naša firma k dispozícií špeciálne typy umelých športových povrchov značky REGUPOL (nemecký výrobok) alebo DECOTURF (americký výrobok).

Pre vnútorné športoviská je v poslednej dobe veľmi obľúbený aj umelý trávnik s kremičitým násypom. V tomto prípade firma ponúka anglické výrobky TIGER TURF.

A SPORT PRODUKT s.r.o

Sarajevská 3
120 00

info@asport.cz
www.asport.cz

271 745 883
+420 608 700 185

 alfatrading.jpg Vám ponúka spoluprácu v oblasti reklamnej a prezentačnej činnosti.

Našou výhodou je kompletný reklamný servis, sprostredkovateľská a poradenská činnosť.

Plošná reklama:

• bilboardy, megaboardy, štítové steny
• elektronická reklama v podobe otočných zariadení,
• reklamné a informačné tabule, reklamy na výklady, autá ...

Reklamné predmety:

• predaj reklamných predmetov,
• kalendáre, diáre, novoročné pozdravy a iné.
• poskytujeme možnosti výroby a predaja neštandardných rekl. predmetov - podľa požiadaviek zákazníka . T.j. zákazková výroba, rôzne letáky,vizitky, brožúry, nálepky, plakety,vlajky,odznaky, špáradlá- napr. so št. vlajkou, darčekové krabice, balónová výzdoba, osviežovače vzduchu, živicové nálepky a magnetky...

Ľudová tvorba, knihy:

• zabezpečujeme prezenty z ľudovej tvorby ( drevo, koža, keramika )
• knihy a minipublikácie o Slovensku s prekrásnou obrazovou prílohou.

ALFATRADING s.r.o.


Gazdovská

alfatrading@alfatrading.sk
www.alfatrading.sk


0903 543 886

 logo-bastila.jpg Príjemné posedenie s priateľmi pri výbornej káve, pivku s chutným nakladaným hermelínom, vínku... Organizovanie rôznych spoločenských akcií. BASTILA

Švéniho 8
971 01

0905 120 520

 erko.jpg Reklamná agentúra pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2000. Počas týchto rokov máme za sebou práce, ktoré ukázali, že na reklamnom trhu patríme ku korektným, spoľahlivým a hlavne dôveryhodným reklamných agentúram.

Spoločnosti a firmy dokážame pokryť komplexnými reklamnými službami od vytvorenia loga, firemnej identity, prospektov, cez informačný firemný systém a reklamné predmety až po kompletnú montáž reklamy, ktorú vždy vyrábame na mieru zákazníka s prihliadaním na konkrétne zameranie danej spoločnosti.

Pracujeme v plne digitálnom prostredí a aj preto je možné vidieť naše návrhy vsadené do reálnych fotiek a tak máte možnosť vidieť Vašu budúcu reklamu priamo „v reále“.

ERKO reklama

Poľnohospodárov 8, Prievidza
971 01

erko@stonline.sk
www.erko-reklama.sk

046/542 04 93
0905 918 403

 c.d.come.jpg Spoločnosť C.D. COME s.r.o. sa zaoberá colnou deklaráciou a poradenstvom ohľadom colných služieb. Ďalej sa spoločnosť zaoberá veľkoobchodom s  kvalitným detským a bytovým textilom a jeho distribúciou  do predajní v SR a ČR. Predávame tovar vlastnej produkcie a zároveň zastupujeme renomované talianske a španielske značky.

C.D.Come, spol. s r.o.,

Francisciho 726/11-2

971 01 Prievidza

0905 646 424

www.deky.sk
 elko-logo.jpg ELKO, spol. s r.o. je pôvodom československá spoločnosť s centrálou v Prahe, ktorá vznikla v roku 1991. Prvá pobočka na území Slovenskej republiky bola otvorená 1.4.1993 v Prievidzi - ELKO COMPUTERS PRIEVIDZA, spol. s r.o..

Pôvodne bola firma určená pre veľkoobchod s výpočtovou technikou, k čomu postupne pribúdali ďalšie aktivity, ako servis na výpočtovú techniku, maloobchod s výpočtovou technikou. V oblasti mobilných telefónov svoju činnosť rozšírili o servis mobilných telefónov a príslušenstva značiek SAMSUNG, NOKIA a APPLE.

ELKO COMPUTERS PRIEVIDZA, spol. s r.o.

Bojnická cesta 5,7

971 01 Prievidza

 

046 543 07 17

info@elko.sk

www.elko.sk   
 bono.jpg Pod značkou BONO GAMING SYSTEM získala spoločnosť Bono Trading, s.r.o. založená v roku 2004 dominantné postavenie v oblasti zábavneho priemyslu .Hlavnými činnosťami spoločnosti sú výroba komplexného zariadenia pre najznámejšie európske casínové spoločnosti, ako aj vlastné prevádzkovanie a výroba zábavnej a výhernej techniky. Spoločnosť okrem pôsobenia na Slovenskom trhu úspešne expandovala aj do ostatných krajín EU, prevažne Českej republiky, Rakúska, Nemecka, Belgicka, Poľska, Ukrajiny, Lotyšska, Litvy, Estónska, mimo EU to bola africká Ghana.  
 doprastav.jpg DOPRASTAV EXPORT s.r.o. je moderná stavebná spoločnosť so sídlom v Bratislave. Vznikla v roku 1997 ako nástupca spoločnosti Doprastav Export š.p. V súčasnosti zamestnáva okolo 300 kvalifikovaných pracovníkov. Stavebnú činnosť realizuje nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. 

Hlavné zameranie firmy je výstavba objektov pozemného, mostného a inžinierskeho staviteľstva. Výrobný program tvorí predovšetkým zhotovenie monolitických železobetónových a murovaných konštrukcií, ako aj výstavba objektov na kľúč s komplexnou inžinierskou činnosťou.

Doprastav Export sa špecializuje na:
- pozemné a inžinierske stavby
- výstavbu mostných objektov
- výstavbu objektov na kľúč

DOPRASTAV EXPORT s.r.o. je od októbra 2008 členom stavebnej skupiny Danicon, ktorú zastrešuje a koordinuje DANICON HOLDING, a.s. Dcérske spoločnosti holdingu svojim zameraním vytvárajú vertikálnu štruktúru v procese výstavby – od výroby stavebných materiálov, cez realizáciu stavieb, až po development.
DOPRASTAV EXPORT s.r.o.

Staviteľská 5
831 04 Bra

info@dpse.sk
www.dpse.sk

+421 2 44 87 34 66

 coerver-coaching.png Coerver® Coaching je globálny trénerský program, inšpirovaný Wielom Coerverom, vytvorený v roku 1984 Alfrédom Galustianom a bývalým velikánom Chelsea, Charlie Cookom.

 

Dosiahnuté úspechy od roku 1984

 • 8 TV sérií v ôsmich jazykoch.
 • videá, DVD a knihy v dvanástich jazykoch.
 • 1,5 milióna detí a trénerov navštívilo kempy a kliniky Coerver® Coaching.
 • adidas® je partnerom už 25 rokov

 

Coerver® Coaching

 • metóda učenia futbalových zručností, vhodná pre všetkých hráčov, ale hlavne uspôsobená pre deti medzi 5 až 16 rokom bez rozdielu ich schopností.
 • metóda, ktorá sa sústreďuje na vývoj individuálnych schopností a hry pri malom počte hráčov.
 • schválená a odporúčaná najlepšími federáciami, asociáciami, legendami a expertmi, klubovými tímami a korporáciami - napr. francúzska či japonská futbalová federácia, FC Bayern Mníchov, Newcastle United FC, Arsenal FC
 • globálny partner adidas®

 

Hlavný cieľ metódy Coerver® Coaching

 • vychovať individuálne schopných, sebavedomých a kreatívnych hráčov.
 • dosiahnuť, aby trénovanie a hra boli zábavou.
 • naučiť férovosti a rešpektu k všetkému.
 • vážiť si víťazstvo, avšak nie viac, ako charakter a športový výkon.
 • poskytnúť bezpečnú a výchovnú skúsenosť podľa najlepších kritérií
 
 gibox_horizontal_slogan.jpg Sme tu pre Vás

Tak na začiatok niečo málo o nás. Sme internetová agentúra tvorená talentovanými kreatívcami a vývojármi, ktorých záľubov a poslaním je prinášať ohromujúce, inovatívne a inšpiratívne riešenia. Naša filozofia práce je založená na harmónii formy a funkcie, na spojení očakávaní klienta a našich skúseností.

Prečo si nás vyberiete

 • Pre naše bohaté skúsenosti
 • Pretože sme tu keď potrebujete riešenie, či radu
 • Lebo naše nadšenie je nákazlivé :)
 • Pretože cena nie je jediné kritérium
 • Lebo máme radi výzvy

Pretože máme vlastný originálny softvér prispôsobiteľný vašim požiadavkám

GIBOX, s.r.o.

gibox@gibox.cc
www.gibox.cc

 logo-hd.jpg Ponúkame Vám široké portfólio komplexných služieb v oblasti súdnoznalectva, stavebníctva, statiky, odborného stavebného poradenstva, projektovania a realizácie stavieb od stavebného zámeru - kúpy pozemku, jeho úpravy, kúpy stavby, rekonštrukcie stavby, realizáciu novostavby až po finalizáciu podľa Vašich predstáv. Vybavíme za Vás všetky povolenia a doklady potrebné k realizácii Vašich projektov. Poradíme Vám pri riešení Vašich zámerov a prípadných problémov s nehnuteľnosťami. HD s.r.o.

Na nádvorí 2380/6
971 01 Pri

hdsro2011@gmail.com
www.hdsro.sk


0905 288 104

45 998 698

 logo_insta.png Spoločnosť INSTA-PL s.r.o. bola zaregistrovaná v roku 2004 ako pokračovateľ firmy INSTA Prievidza.
V auguste 2004 skolaudovala nové sídlo spoločnosti v Prievidzi. INSTA-PL s.r.o. sa od svojho vzniku zaoberá modernými spôsobmi vykurovania a prípravy teplej pitnej vody. Jedná sa hlavne o tepelné čerpadlá, solárne systémy, kondenzačné plynové kotle, kotle spaľujúce biomasu a kompletný sortiment podlahového a stenového kúrenia a chladenia. Vo vzťahu k zákazníkovi zabezpečujeme kompletný servis od technickej prípravy až po spustenie zrealizovaného diela do prevádzky.
 INSTA - PL. s.r.o.

Inžinierska 2
971 04

pavlik@insta-pl.sk
www.insta-pl.sk/

+421 46 54 22 649

36 335 452

 kolten.jpg Spoločnosť Kolten, spol. s r.o. sa zaoberá projektovou, dodávateľskou a servisnou činnosťou v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie a tepelných čerpadiel. Referencie a viac informácii o nás nájdete na : www.kolten.sk. KOLTEN, spol. s.r.o

Severná ulica I. 2424/33
97101

projekty@kolten.sk projekty@kolten.sk 
www.kolten.sk

046-540 27 60

 mp_logo_vektor.jpg Marius Pedersen, a.s. so sídlom v Trenčíne je dcérskou spoločnosťou – A/S MARIUS PEDERSEN – najväčšej súkromnej dánskej spoločnosti v oblasti nakladania s odpadmi a na Slovensku sa etablovala ako profesionálna spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti odpadového hospodárstva, údržbe komunikácií a starostlivosti o zeleň.

Ako jedna z najväčších spoločností pôsobiacich na slovenskom trhu v oblasti odpadového hospodárstva, poskytuje komplexné služby v oblasti nakladania s odpadom. Jej činnosť sa sústreďuje na zákazníkov z komunálnej i podnikateľskej sféry, na priemyselné podniky i obchodné reťazce.

Hlavnými oblasťami, v ktorých sa spoločnosť úspešne presadila sú zber, preprava, zhodnocovanie a zneškodňovanie odpadov, vrátane triedenia, lisovania a recyklácie druhotných surovín, ďalej v oblastiach prevádzkovania skládok odpadov, zhodnocovania biologických odpadov kompostovaním a zabezpečovania bežnej, zimnej údržby komunikácií a  starostlivosti o verejnú zeleň.  Prevádzkuje dvanásť skládok odpadov (z toho tri skládky aj na nebezpečné odpady) a päť dotrieďovacích stredísk.

Skupina Marius Pedersen vykonáva činnosti v oblasti poskytovania služieb pri nakladaní s odpadmi v nasledovných regiónoch Slovenska: Trenčín, Bratislava, Pezinok, Hlohovec, Nitra, Levice, Šamorín, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Stará Turá, Nováky, Zvolen, Banská Bystrica, Veľký Krtíš, Vysoké Tatry, Kežmarok, Poprad, Košice, Sabinov a Vranov nad Topľou. V uvedených regiónoch aktívne vykonáva prepravu a zneškodňovanie komunálneho odpadu, priemyselných a nebezpečných odpadov v úzkej spolupráci s viac ako 250 mestami a obcami, pričom zabezpečuje tieto služby pre takmer 1 000 000 obyvateľov a približne 4 000 podnikateľských subjektov.

 

Komplexné služby v oblasti nakladania s odpadmi


• zber a preprava tuhých a kvapalných odpadov
• triedenie, lisovanie a recyklácia druhotných surovín
• zneškodňovanie odpadov skládkovaním
• uzatváranie a rekultivácia skládok odpadov
• riešenie starých ekologických záťaží
• outsourcing odpadového hospodárstva

Ďalšie služby


• bežná a zimná údržba pozemných komunikácií
• stavebná údržba komunikácií, chodníkov a parkovísk
• starostlivosť o verejnú zeleň
• termické čistenie a odlakovanie kovových materiálov
• outsourcing údržby pozemných komunikácií a starostlivosti o zeleň

MARIUS PEDERSEN, A.S.

Opatovská 1735
911 01 TN

trencin@mariuspedersen.sk
www.mariuspedersen.sk

032 743 75 43 – 44

 minitaxi-male.jpg Naša spoločnosť bola založená 25.1.2010 zápisom do živnostenského registra, s cieľom zabezpečovať cestnú osobnú prepravu širokej verejnosti za dostupné ceny a to pri zachovaní pohodlia a bezpečnosti zákazníka.

www.facebook.com/mini.kamarat 

 miniTAXI

info@minitaxi.info
www.minitaxi.info

0917-112-888

 mirabile-logo--cb.jpg Spoločnosť Mirabile, s.r.o. sa zaoberá predajom šperkov a luxusnej bižutérie s najvyššou kvalitou. 
U nás, v predajni v OC Korzo Prievidza (nachádzame sa na pasáži oproti predajni New Yorker) môžete nájsť šperky a bižutériu značiek Preciosa a Fabos a iných značiek so Swarovskými kryštálmi, ako aj talianske striebro. 
Radi Vám poradíme a luxusne zabalíme náš sortiment pre Vašich najbližších.
 
 bez-nazvu.jpg Spoločnosť Mäsiarstvo u Borku bola založená v roku 1991. Od tohto roku Vám prináša tradičnú domácu výrobu mäsových výrobkov:

· tradičná výroba domácich výrobkov, údenín

· vyrábané výrobky sú vyrábané z čerstvého mäsa bez použitia hydinového separátu, mrazeného mäsa, modifikovaných korenín

· väčšina výrobkov je vhodná aj pre celiatikov

Mäsiarstvo u Borku

Velkonecpalská 142
971 01

masiarstvouborku@gmail.com
www.borko.sk

046/5488041
0907 666 656

 logo-miracle-advertising-bw-100dpi.jpg

MIRACLE Advertising: sme slovenská stredne veľká full service reklamná agentúra, pôsobiaca viac ako 10. rokov na slovenskom reklamnom trhu /založená v roku 2003/. V roku 2011 došlo k spojeniu reklamnej agentúry Miracle a reklamnej agentúry Pergam pod značku Miracle Advertising.

Zlúčením služieb v oblasti stratégii značiek a kreatívnych riešení; realizácie promo-akcií, eventov a produkcie; know-how a referencií; ľudských zdrojov a klientov pod jednu strechu, dokážeme v súčasnom stave poskytovať komplexné ATL a BTL marketingové riešenia. Navyše široké portfólio služieb poskytujeme bez potreby navyšovania cien plynúcich z provízií z nákladov tretích strán, keďže väčšinu služieb zabezpečujeme interne. Tento krok ocenili všetci doterajší a súčasní klienti Miracle Advertising

MIRACLE advertising

Čečinová 21/A 9
821 05

brida@miraclesro.sk
www.miraclesro.sk

+421 915 770 759
+421 910 903 774

35866365

 namgrass-logo-new.jpg Firma MM Tennis Court, s.r.o. úzko spolupracuje s nemeckou firmou v oblasti záhradníctva a úpravy zelene v bankách, v poisťovniach a mestských parkoch vo Frankfurt/Main a v oblati Kolína.

Špecializujeme sa aj hlavne v oblasti umelých trávnikov a nielen pri tvorbe povrchu tenisových kurtov ako to vyplýva z nášho názvu firmy. VHAF®NottsSward® tieto umelé trávniky sa vyznačujú výbornými hernými vlastnosťami,

jednoduchou údržbou, inštaláciou, celoročným využitím a dlhodobou životnosťou. Zákazky realizujeme v rámci celej Európy.

MM Tennis court

Diviacka Nová Ves č. 638
972 24 DNV

info@mmtenniscourt.sk
www.mmtenniscourt.sk

+421 907 536 156

 msk_zilina_logo.png MŠK Žilina a.s. bola založená na základe Zakladateľskej zmluvy o založení akciovej spoločnosti bez výzvy na upísanie akcií v zmysle ustanovení § 163 a § 172 a násl. Obchodného zákonníka 25. mája 2004 a zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline 1.júna 2004.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je účinkovanie A mužstva mužov v najvyššej futbalovej súťaži SR, ako i pôsobenie mládežníckych mužstiev v najvyšších republikových súťažiach. Predmetom podnikania je i organizovanie športových súťaží a podujatí, prenájom športových a telovýchovných zariadení,prenájom strojov a zariadení, prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov , finančný leasing, podnikateľské poradenstvo, reklamná a propagačná činnosť, obchodná činnosť v rozsahu voľných živností.
MŠK Žilina

Športová 9, Žilina
010 01

mskzilina@mskzilina.sk
www.mskzilina.sk

041 5622280

 pm-team_logo_07_09_2015.jpg Firma PM Team s.r.o. bola založená v roku 2006zaoberá sa výrobou a montážou hliníkových okien, dverí, zimných záhrad, presklených fasád a montážou plastových okien, garážových brán a automatických dverí.

 

Prevádzka: Prievidza,ul.Priemyselná 14

 

Peter TRUBINSKÝ - konateľ
mobil: +421 908 675 689

PM TEAM S.R.O.

Sartorisova 10
821 08

trubinsky@pmteam.sk 
www.pmteam.sk


+421 908 675 689

 skauto.jpg    
 slovaktual.jpg SLOVAKTUAL s.r.o. z Pravenca oslavuje 25 rokov na trhu. A naďalej prináša nápady a inovácie v oblasti výroby plastových a hliníkových okien, ale tiež dverí a posuvných systémov najvyššej kvalitatívnej úrovne. Dodáva energeticky efektívne, bezpečné a útulné výrobky. Vždy s ohľadom na potreby a zameranie zákazníka. Prostredníctvom viac ako 150 zastúpení v SR a ČR poskytuje Slovaktual kompletnú službu od poradenstva, cez výrobu na mieru až po montáž a garancie dlhodobej funkčnosti.
Na bezplatnom čísle 0800 11 55 11 sa dozviete viac.
SLOVAKTUAL, s.r.o.

Pravenec 272
972 16

slovaktual@slovaktual.sk
www.slovaktual.sk

046 - 544 74 32, 544 79 16

 strojop.jpg Firma STROJOP, spol. s r. o. bola založená v roku 1992. Od svojho začiatku sa zaoberala strojárenskou výrobou hlavne pre elektrotechnický a nábytkársky priemysel. V súčasnosti sa zaoberá najmä kovoobrábaním, zámočníckymi prácami a výrobou nerezových zábradlí, schodísk, plotov, atď.  STROJOP, spol. s r. o.

Opatovská cesta 11
972 01

strojop@strojop.sk
www.strojop.sk


0905 80 22 83

31564585

 sunwines-logo.png Spoločnosť SUN wines s.r.o. nájdete na adrese: Veľlkonecpalská 93, 971 01 v Prievidzi v budove nad Pekárstvom Duke, oproti známého mäsiarstva - Mäsiarstvo u Borku.

Vznikla dňa 29.12.2012 na podnet menšieho zastúpenia vinoték v Prievidzskom okrese, ktoré by ponúkali víno pýšiace sa svojou kvalitou a pôvodom. Rozhodnutie založiť spoločnosť taktiež pramení z lásky k chutnému vínu. Hoci história našej firmy nesiaha do ďalekej minulosti, veríme, že naše skúsenosti a poznatky uspokoja potreby zákazníkov.

Cieľom spoločnosti SUN wines s.r.o. je jej neustále zlepšovanie sa a poskytovanie nadštandardných služieb svojim stálym, ale aj novým zákazníkom. V útulnom a štýlovo zariadenom showroome je možné organizovať degustácie vína či spoločenské akcie. 

Výroba vína je náročná po všetkých stránkach od technického vybavenia strojov až po jeho farbu a vôňu. Práve preto sme do našej ponuky zaradili fľašové vína od najlepších producentov. Vybrať si môžete z ponuky Moravy, Argentíny, Uruguaya, Chille.

Našim zákazníkom taktiež ponúkame nealkoholické hroznové šťavy z Moravy. Ponuku uzatvárajú rôzne darčekové balenia, papája, olivové oleje či mandle a rôzne druhy syra. Je teda samozrejmosťou, že ponúkaná kvalita je u nás na prvom mieste. Naša spoločnosť nevidí problém ani v distribúcií vína a dovoz dodávky zabezpečí až k Vám domov. Ak potrebujete poradiť pri výbere toho správneho vína, náš zamestnanec Vám ochotne a rád poradí.

Veríme, že naše úsilie prinesie radosť najmä Vám, našim zákazníkom.

SUN wines s.r.o.

Veľlkonecpalská 93
971 01 PD

krsko@sunwines.sk
www.sunwines.sk


0917979032

46956794

 tsmp.jpg Obchodná spoločnosť Technické služby mesta Prievidza, s.r.o. spravuje majetok mesta a je správcom a prevádzkovateľom:

- verejného osvetlenia
- cestnej svetelnej signalizácie
- zimného štadióna
- futbalového štadióna 
- krytej plavárne
- športového areálu pri I. ZŠ S. Chalúpku
- strelnice v k. ú. Nováky.

Spoločnosť prenajíma:

- parkovacie plochy na Dlhej ulici, Ul. A. Hlinku a Ul. T. Vansovej v Prievidzi
- nebytové priestory v objektoch zimného a futbalového štadióna a krytej plavárni.

Ďalšie činnosti spoločnosti:

- správa digitálnej a technickej mapy mesta Prievidza
- poskytovanie mobilnej ľadovej plochy
- poskytovanie mobilného futbalového ihriska

Technické služby mesta Prievidza, s.r.o.

Košovská 1
971 01

info@tsmpd.sk
www.tsmpd.sk

046/542 24 12

31 579 183

 twixmedia-logo-nove-velke-x.png Máme radi nové výzvy, ktoré nám dovolia využiť naše predošlé mnohoročné skúsenosti v oblasti printových médií (noviny a časopisy), elektronických médií (rozhlas, televízia a internet), veľkoplošnej reklamy (citylighty, billboardy a bigboardy) v prospech zákazníka. Sme presvedčení o tom, že len kreatívny team zanietených ľudí dokáže sledovať svoj cieľ, ktorým je spokojný zákazník.

Twix media s. r. o.
F. Madvu 11
971 01 Prievidza

0904 845 458

 

unimat-logo.jpg Spoločnosť UNIMAT spol. s r.o. vznikla dňa 08. 11. 1991 zápisom do Obchodného registra - vložka číslo 1849 / R. Kvalitou, odbornosťou a svojim prístupom si získala mnohých zákazníkov a stabilitu na slovenskom trhu. Postupným rozširovaním sortimentu predávaných výrobkov, sledovaním aktuálnych trendov a dopytu zákazníkov postupne rozširovala aj sieť svojich predajníDnes nás nájdete až v siedmich mestách po celom Slovensku.

Zárukou spokojnosti je odborne vyškolený personál, ktorý Vám vždy veľmi rád pomôže, ochotne poradí a navrhne Vám pre Vás najvýhodnejšie riešenie. Časť našej ponuky si môžete osobne prezrieť vo vzorkových miestnostiach a katalógoch produktov.

Firma UNIMAT zabezpečuje aj kompletnú montáž ponúkaných produktov-kompletných systémov vykurovanie, zdravotechniky a plynoinštalácii. v prípade záujmu vám spracujeme aj kompletnú projektovú dokumentáciu. Výber realizácií si môžete pozriet v sekcií Referencie.

Od začiatku roku 2006 Vám ponúkame aj možnosť vizualizácii kúpeľní. Ukážku projektov, ktoré sme realizovali nájdete v našej fotogalérii. Garanciou kvality nami poskytovaných služieb a tovarov je naše dlhodobé pôsobenie na trhu a certifikát systému kvality ISO 9001:2001, ktorý spoločnosť získala v roku 2006.

 

Naším krédom je: Vaša spokojnosť, náš cieľ. Preto sa príďte presvedčiť i Vy a staňte sa naším spokojným zákazníkom.

UNIMAT spol. s r.o.

 

J. I. Bajzu 11

971 01 Prievidza

 

Tel: 046 / 541 12 46

Fax: 046 / 541 60 51

unimat@unimat.sk

www.unimat.sk

vitar.jpg Spoločnosť VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o. (ďalej len VITAR SLOVAKIA) bola založená v roku 2000 transformáciou z fyzickej osoby, ktorá pôsobila na slovenskom trhu od roku 1994. VITAR SLOVAKIA je dcérskou spoločnosťou spoločnosti VITAR, s.r.o. so sídlom v Zlíne, v Českej republike. Spoločnosť sa v súčasnosti profiluje ako importér a výhradný distribútor širokého portfólia vitamínových prípravkov, výživových doplnkov, kozmetiky a nealkoholických nápojov. Sídlo spoločnosti sa nachádza vo Vrútkach, kde je centrálny sklad s ideálnou polohou pre distribúciu do všetkých krajov. Široký sortiment výrobkov je voľne predajný v sieti lekární a v obchodných reťazcoch po celom Slovensku.

Vitamínové prípravky a výživové doplnky spoločnosti VITAR SLOVAKIA sú vyrobené z najkvalitnejších surovín, ktoré sú dovážané zo všetkých kútov sveta. Tie prechádzajú najprísnejšou kontrolou kvality, rovnako ako samotná výroba. Pri ich vzniku sa kladie maximálny dôraz na prírodné a pre telo najlepšie využiteľné zdroje.

Najvýznamnejšími značkami rozsiahleho sortimentu výrobkov sú Revital, Energit, MaxiVita, Vyprošťovák, Revitalon, Reviophtal a Vitar sóda. Spoločnosť VITAR SLOVAKIA je taktiež dovozcom a výhradným distribútorom športovej výživy Enervit, repelentov Predator a ovocných nápojov Capri-Sonne.

Poslaním našej spoločnosti je pomáhať ľuďom viesť zdravší život. Naším cieľom je dodávať na slovenský trh vysokokvalitné výrobky a stať sa u obchodných partnerov symbolom spoľahlivosti, serióznosti a prosperity.

VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o.

Horná Kružná 5577/52

038 61 Vrútky

 

+421 43 430 27 01 

vitar@vitar.sk

www.vitar.sk

 logo_hotel_remata_03_a.jpg

Horský hotel Remata*** - wellnes - kongres hotel -  je situovaný v malebnom prostredí, obzvlášť príťažlivým pre milovníkov prírody, turistiky a lyžovania. Nachádza sa medzi Kremnickým pohorím a pohorím Vtáčnik s výbornou dopravnou dostupnosťou v každom ročnom období osobným autom ako aj vlakom (vlaková zastávka sa nachádza 7 min. od hotela).

Wellnes – kongres - hotel je vzdialený 20 km od známeho mesta Bojnice a 20 km (25 min. cesty vlakom) od kúpeľného mesta Turčianske Teplice. Patrí medzi najmodernejší horský hotel  v danej oblasti a ponúka komfort pre rodinnú dovolenku, kongresové či teambuildingové firemné akcie ako aj detské tábory, školské výlety či lyžiarske výcviky.

Horský hotel Remata – wellness – kongres hotel -  je typovo rozdelený na dve samostatné ubytovacie zariadenia. Prvou je hotelová časť, ktorá ponúka klientom moderné hotelové 3* ubytovanie. Druhá alternatíva ubytovania je novo zrekonštruovaná turistická ubytovňa, ktorá je vhodná najmä na školy v prírode, detské letné tábory prípadne lyžiarske výcviky.

K dispozícii zákazníkom je nové relaxančno-wellnes centrum so saunovým svetom (infra-suchá-parná sauna) a vnútorným bazénom s vodnými atrakciami (vírivka, vodopád a protiprúd - teplota vody 29-32stC). Súčasťou wellnes služieb sú aj rôzne masáže ako: medová masáž, masáž chodidiel, reflexnú masáž ako aj klasickú celkovú či čiastočnú masáž.

Pre firemné akcie vieme zabezpečiť kompletné kongresové služby - od ubytovania s kapacitou do 140 lôžok, ako aj prenájmom našich kongresových priestorov - veľká kongresová sála s kapacitou 130 miest a dva menšie salóniky s kapacitami cca po 25 osôb. S kombináciou wellnes služieb dokážeme zabezpečiť firemný event v príjemnom horskom prostredí s kvalitnými službami.

Súčasťou hotelového areálu je aj nový letný vyhrievaný bazén a detský bazén,( vhodné aj pre teambuildingové aktivity ), bowlingové centrum s nočným barom, squashové ihrisko a taktiež tenisový kurt. Za zmienku stojí aj to, že hotel sa nachádza tak povediac "v srdci prírody". Zo všetkých strán je obkolesený krásnou prírodou. Pobyt si môžete spríjemniť vychádzkami, posedením pri krytom ohnisku alebo s hrou s deťmi na našich preliezačkách a pieskovisku.

Horský hotel Remata***

972 31 Ráztočno

Web: www.hotel-remata.sk

Telefonické kontakty:

tel.: +421 46 5470 226

mobil recepcia: +421 915 753 871

riaditeľ hotela: +421 907 295 789

1.smenový vedúci: +421 915 986 669

2.smenový vedúci: +421 905 342 594

kancelária hotela: +421 46 5471 005

 logo-lk-consulting-bez-sro.png Spoločnosť LK Consulting, s.r.o. bola založená v roku 2004. Začínajúca firma sa od prvých dní svojej činnosti sústredila predovšetkým na tri základné predsavzatia: - bezchybne odovzdaná práca každej zo zúčastnených profesii - plnenie časových a kvalitatívnych kritérií - trvalá náročnosť pre všetkých, bez rozdielu.

Spoločnosť LK Consulting, s.r.o. aj za tak relatívne krátky čas svojej činnosti dokázala, že prvotné predsavzatia sa už stali trvalým pravidlom. Začiatkom roku 2007 sme otvorili novú prevádzku v Prešove. Aj tu, tento mladí tím zamestnancov si veľmi rýchlo osvojil základné predsavzatia spoločnosti a tým si získal dôveru viacerých partnerov v regiónoch východného Slovenska.

Spoločnosť pôsobí v Slovenskej republike v dvoch oblastiach. V oblasti parapiet a okenných doplnkov, a v oblasti kompletných riešení strešných a podkrovných systémov. Stali sme saSILNÝM, SERIÓZNYM a SPOĽAHLIVÝM partnerom pre mnohých partnerov v oblasti výroby a montáže plastových, drevených a hliníkových okien a dverí, a taktiež svojou komplexnosťou a prístupom ku klientom aj pre mnohých klampiarov, tesárov a pokrývačov.

 LK Consulting, s.r.o.

Ulica na Nádvorí, 2380/6
971 01 Prievidza


+421 46 545 50 92

Lkc@lkc.sk

www.lkc.sk

 

bv-real-hor..jpg Získavate viac ako 7 ročné skúsenosti - predaj, kúpa a prenájom byty, domy a pozemky.

BV REAL Realitná Kancelária

M. Mišíka 3,
971 01 Prievidza  

+ 421 918 47 21 84  

+421 905 83 41 98 
info@bvreal.sk 
www.bvreal.sk 

paspol-logo.jpg
Spoločnosť Paspol sa drevárskou výrobou zaoberáme od roku 2001. Činnosť spoločnosti je zameraná na sušenie, parenie a spracovanie dreva (rezanie, hobľovanie, lepenie, brúsenie a ohýbanie). Výrobné priestory sa nachádzajú v bývalom areáli TATRA NÁBYTOK PRAVENEC, kde sú dve výrobné haly. Medzi výrobky z dreva patria hlavne: stoličky, záhradné sety, postele, pivné sety, kostry na sedací nábytok ... Firma je úzko previazaná so spoločnosťou V.O.S.R. s.r.o., ktorá sa zaoberá energetikou, laminovaním plastových a hlinníkových profilov a brúsením nástrojov. Taktiež je úzko previazaná so spoločnosťou CLONA s.r.o., ktorá sa zaoberá výrobou ţalúzií a sieťok proti hmyzu.

Paspol s.r.o.

972 16 PRAVENEC 421

Konatelia:

Ing. Dráb Ján: 0903 543 975

Krcho Jaroslav: 0903 538 511

stolickova@paspol.sk
odbyt@paspol.sk 
www.paspol.sk 
 zelstav.png

Odvodnenie zemného telesa žel.dráhy, renovovanie betónových podvalov na základni, montáž regenerovaného železničného zvršku, obnova koľají, výhybiek a žel.prejazdov. Medzi charakteristické znaky firmy patrí dodržiavanie dohodnutých termínov, kvalita založená na odbornosti, rešpektovanie technických noriem, dlhoročné skúsenosti, prijateľné ceny. 

Peter Hozák ŽELSTAV

Kolačno 51
958 41  Kolačno

046 / 546 12 98
046 / 546 12 91

 

humont.jpg

Spoločnosť HUMONT, s.r.o. sa etablovala na slovenskom trhu stavebníctva v regióne Prievidza v roku 1996, odkedy sa venuje elektroinštalačným prácam v plnom rozsahu. Vďaka svojmu rýchlemu rastu sa už v roku 2002 pretransformovala na spoločnosť s.r.o.

Počas svojej pôsobnosti získala spoločnosť HUMONT, s.r.o. Prievidza bohaté skúsenosti v oblasti návrhov a realizácií elektrorozvodov až po ich revízie, výsledkom čoho je množstvo úspešne zrealizovaných stavieb od menších súkromných, po veľké firemné projekty.

Cieľom spoločnosti HUMONT, s.r.o. Prievidza je poskytovať profesionálne elektroinštalačné služby pre firmy, organizácie i jednotlivcov vo vysokej kvalite a zodpovedajúcej cene.

Priebežné napredovanie odborných pracovníkov a novinky v oblasti elektroinštalácií ako fotovoltaika či inteligentné inštalácie sú pre spoločnosť výzvou, ktorá ju posúva neustále vpred.

Najnovšia špičková technika a technológia, overené postupy, odborný prístup a dobrý pomer kvalita - cena Vám zaručia, že elektroinštalačné práce na vašom dome či firme budú prevedené bez problémov a s dlhodobým efektom. Zárukou spoľahlivosti nami odvedenej práce sú aj certifikáty kvality ISO, ktorých držiteľmi je spoločnosť priebežne od roku 2008.

HUMONT, s.r.o.

Severná ulica I.2424/33, 971 01 Prievidza

humont@humont.sk

www.humont.sk

 

drevosky-tmave.jpg

Drevosky spol. s r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa piliarskou výrobou, výrobou drevených obalov, impregnáciou a spracovaním dreva.

Drevosky spol. s r.o. 

Topoľčianska 431

951 85 Skýcov

+421 37/634 62 79

info@drevosky.sk
www.drevosky.sk
pax-tour.png

Cestová kancelára PAX TOUR SLOVAKIA, s.r.o. Vám ponúka širokú škálu poznávacích zájazdovv na Slovensku, eurovíkendy, zájazdy do Európy, do sveta, pútnícke zájazdy, zájazdy za športom a zdravím, zájazdy za operou. 

PAX TOUR SLOVAKIA s.r.o.

Trnavská cesta 39 

831 04 Bratislava

ck@paxtour.sk
info@paxtour.sk 
www.paxtour.sk 
ppc.png

Už samotný názov akciovej spoločnosti prezrádza lokalizáciu a výrobný smer podnikania pekárenskej firmy, ktorá svojim významom a podielom na trhu v regióne Hornej Nitry patrí medzi najúspešnejšie. Najmä vplyvom kvalitného ľudského potenciálu vo vedení spoločnosti, ale aj vo sfére výroby je dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá v súčasnej dobe prevádzkuje výrobné strediská  v Prievidzi, v Novákoch, v Martine. Cieľovým konceptom je podpora kvalitnej domácej produkcie chleba a pečiva, prispôsobených lokalite, chuťovým návykom a zákazníckym zvyklostiam miestnych spotrebiteľov. Ich zviditeľňovanie realizujeme predávaním čerstvých pekárenských a cukrárenských výrobkov za predpokladu udržania vysokej kvality a prijateľnej ceny. Umožňuje to pravidelne školený pracovný personál a zmodernizovaná výrobná technológia, zakúpená od najrenomovanejších zahraničných a slovenských firiem vyrábajúcich pekárenskú a cukrárenskú  techniku. Za úspechom firmy stoja zodpovední a usilovní ľudia – skúsení majstri pekári a cukrári. S láskou a ochotou pripravujú v noci cestá a následne ich pečú v peciach, aby si zákazníci mohli ráno nájsť na predajnom pulte obľúbený čerstvý chlieb a voňavé pečivo. Ich šikovnými rukami prešlo už státisíce rožkov, vianočiek, závinov, ako aj zákuskov a tort rôznych veľkostí a tvarov. Dennodenne sa všetky tieto upečené dobroty nakladajú a rozvážajú priamo k odberateľom prostredníctvom moderného vozového  parku. Našimi dôležitými odberateľmi sú mnohé obchodné reťazce ako aj  súkromní odberatelia etablovaní nielen v samotnom regióne, ale aj vo veľkých mestách stredného a západného Slovenska. Najširšie portfólio výrobkov z pestrého sortimentu však určite nájdete vo vlastných podnikových predajniach spoločnosti. Najpodstatnejšie pre spoločnosť je každodenná spokojnosť zákazníkov.

Prievidzské pekárne a cukrárne, a.s.
 
Košovská cesta 12
971 01 Prievidza
Slovenská republika
 
tel: 0915 / 749 491
fax: 046 / 5425 674
mobil: 0905 / 324 034
e-mail: surina@ppc.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partner Vizitka Kontakt
logo-4play.jpg

4play je najväčší šport bar v Trenčianskom kraji. Pripravené máme pre Vás:

• prezentovanie športových zápasov
• veľkú nefajčiarska miestnosť
• cigarovú miestnosť
• cocktailový bar
• tankové pivo
• zdravé raňajky a mnoho iného!

Ponúkame Vám jedlá pripravené na griloch s použitím moderných technologických postupov. Multifunkčné zariadenie pre všetky cenové kategórie! Tešíme sa na vás!

Prevádzkový čas:

Pondelok  7:30-09:30 | 12:00 – 24:00
Utorok  7:30-09:30 | 12:00 – 24:00
Streda  7:30-09:30 | 12:00 – 24:00
Štvrtok  7:30-09:30 | 12:00 – 24:00
Piatok  7:30-09:30 | 12:00 – 24:00
Sobota  16:00 – 01:00
Nedeľa  16:00 – 23:00

4play – sports & cocktail bar

J.I. Bajzu 4
971 01 Prievidza
Zodpovedný vedúci: Roman Jaško

0915 741 833
0917 756 921
info@4play.sk 

4play.sk