Kluboví partneri

obr: Kluboví partneri
Partner Vizitka Kontakt
 alfatrading.jpg Vám ponúka spoluprácu v oblasti reklamnej a prezentačnej činnosti.

Našou výhodou je kompletný reklamný servis, sprostredkovateľská a poradenská činnosť.

Plošná reklama:

• bilboardy, megaboardy, štítové steny
• elektronická reklama v podobe otočných zariadení,
• reklamné a informačné tabule, reklamy na výklady, autá ...

Reklamné predmety:

• predaj reklamných predmetov,
• kalendáre, diáre, novoročné pozdravy a iné.
• poskytujeme možnosti výroby a predaja neštandardných rekl. predmetov - podľa požiadaviek zákazníka . T.j. zákazková výroba, rôzne letáky,vizitky, brožúry, nálepky, plakety,vlajky,odznaky, špáradlá- napr. so št. vlajkou, darčekové krabice, balónová výzdoba, osviežovače vzduchu, živicové nálepky a magnetky...

Ľudová tvorba, knihy:

• zabezpečujeme prezenty z ľudovej tvorby ( drevo, koža, keramika )
• knihy a minipublikácie o Slovensku s prekrásnou obrazovou prílohou.

ALFATRADING s.r.o.


Gazdovská

alfatrading@alfatrading.sk
www.alfatrading.sk


0903 543 886

 logo-bastila.jpg Príjemné posedenie s priateľmi pri výbornej káve, pivku s chutným nakladaným hermelínom, vínku... Organizovanie rôznych spoločenských akcií. BASTILA

Švéniho 8
971 01

0905 120 520

 erko.jpg Reklamná agentúra pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2000. Počas týchto rokov máme za sebou práce, ktoré ukázali, že na reklamnom trhu patríme ku korektným, spoľahlivým a hlavne dôveryhodným reklamných agentúram.

Spoločnosti a firmy dokážame pokryť komplexnými reklamnými službami od vytvorenia loga, firemnej identity, prospektov, cez informačný firemný systém a reklamné predmety až po kompletnú montáž reklamy, ktorú vždy vyrábame na mieru zákazníka s prihliadaním na konkrétne zameranie danej spoločnosti.

Pracujeme v plne digitálnom prostredí a aj preto je možné vidieť naše návrhy vsadené do reálnych fotiek a tak máte možnosť vidieť Vašu budúcu reklamu priamo „v reále“.

ERKO reklama

Poľnohospodárov 8, Prievidza
971 01

erko@stonline.sk
www.erko-reklama.sk

046/542 04 93
0905 918 403

 elko-logo.jpg ELKO, spol. s r.o. je pôvodom československá spoločnosť s centrálou v Prahe, ktorá vznikla v roku 1991. Prvá pobočka na území Slovenskej republiky bola otvorená 1.4.1993 v Prievidzi - ELKO COMPUTERS PRIEVIDZA, spol. s r.o..

Pôvodne bola firma určená pre veľkoobchod s výpočtovou technikou, k čomu postupne pribúdali ďalšie aktivity, ako servis na výpočtovú techniku, maloobchod s výpočtovou technikou. V oblasti mobilných telefónov svoju činnosť rozšírili o servis mobilných telefónov a príslušenstva značiek SAMSUNG, NOKIA a APPLE.

ELKO COMPUTERS PRIEVIDZA, spol. s r.o.

Bojnická cesta 5,7

971 01 Prievidza

 

046 543 07 17

info@elko.sk

www.elko.sk   
 bono.jpg Pod značkou BONO GAMING SYSTEM získala spoločnosť Bono Trading, s.r.o. založená v roku 2004 dominantné postavenie v oblasti zábavneho priemyslu .Hlavnými činnosťami spoločnosti sú výroba komplexného zariadenia pre najznámejšie európske casínové spoločnosti, ako aj vlastné prevádzkovanie a výroba zábavnej a výhernej techniky. Spoločnosť okrem pôsobenia na Slovenskom trhu úspešne expandovala aj do ostatných krajín EU, prevažne Českej republiky, Rakúska, Nemecka, Belgicka, Poľska, Ukrajiny, Lotyšska, Litvy, Estónska, mimo EU to bola africká Ghana.  
 logo-hd.jpg Ponúkame Vám široké portfólio komplexných služieb v oblasti súdnoznalectva, stavebníctva, statiky, odborného stavebného poradenstva, projektovania a realizácie stavieb od stavebného zámeru - kúpy pozemku, jeho úpravy, kúpy stavby, rekonštrukcie stavby, realizáciu novostavby až po finalizáciu podľa Vašich predstáv. Vybavíme za Vás všetky povolenia a doklady potrebné k realizácii Vašich projektov. Poradíme Vám pri riešení Vašich zámerov a prípadných problémov s nehnuteľnosťami. HD s.r.o.

Na nádvorí 2380/6
971 01 Pri

hdsro2011@gmail.com
www.hdsro.sk


0905 288 104

45 998 698

 kolten.jpg Spoločnosť Kolten, spol. s r.o. sa zaoberá projektovou, dodávateľskou a servisnou činnosťou v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie a tepelných čerpadiel. Referencie a viac informácii o nás nájdete na : www.kolten.sk. KOLTEN, spol. s.r.o

Severná ulica I. 2424/33
97101

projekty@kolten.sk projekty@kolten.sk 
www.kolten.sk

046-540 27 60

 mp_logo_vektor.jpg Marius Pedersen, a.s. so sídlom v Trenčíne je dcérskou spoločnosťou – A/S MARIUS PEDERSEN – najväčšej súkromnej dánskej spoločnosti v oblasti nakladania s odpadmi a na Slovensku sa etablovala ako profesionálna spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti odpadového hospodárstva, údržbe komunikácií a starostlivosti o zeleň.

Ako jedna z najväčších spoločností pôsobiacich na slovenskom trhu v oblasti odpadového hospodárstva, poskytuje komplexné služby v oblasti nakladania s odpadom. Jej činnosť sa sústreďuje na zákazníkov z komunálnej i podnikateľskej sféry, na priemyselné podniky i obchodné reťazce.

Hlavnými oblasťami, v ktorých sa spoločnosť úspešne presadila sú zber, preprava, zhodnocovanie a zneškodňovanie odpadov, vrátane triedenia, lisovania a recyklácie druhotných surovín, ďalej v oblastiach prevádzkovania skládok odpadov, zhodnocovania biologických odpadov kompostovaním a zabezpečovania bežnej, zimnej údržby komunikácií a  starostlivosti o verejnú zeleň.  Prevádzkuje dvanásť skládok odpadov (z toho tri skládky aj na nebezpečné odpady) a päť dotrieďovacích stredísk.

Skupina Marius Pedersen vykonáva činnosti v oblasti poskytovania služieb pri nakladaní s odpadmi v nasledovných regiónoch Slovenska: Trenčín, Bratislava, Pezinok, Hlohovec, Nitra, Levice, Šamorín, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Stará Turá, Nováky, Zvolen, Banská Bystrica, Veľký Krtíš, Vysoké Tatry, Kežmarok, Poprad, Košice, Sabinov a Vranov nad Topľou. V uvedených regiónoch aktívne vykonáva prepravu a zneškodňovanie komunálneho odpadu, priemyselných a nebezpečných odpadov v úzkej spolupráci s viac ako 250 mestami a obcami, pričom zabezpečuje tieto služby pre takmer 1 000 000 obyvateľov a približne 4 000 podnikateľských subjektov.

 

Komplexné služby v oblasti nakladania s odpadmi


• zber a preprava tuhých a kvapalných odpadov
• triedenie, lisovanie a recyklácia druhotných surovín
• zneškodňovanie odpadov skládkovaním
• uzatváranie a rekultivácia skládok odpadov
• riešenie starých ekologických záťaží
• outsourcing odpadového hospodárstva

Ďalšie služby


• bežná a zimná údržba pozemných komunikácií
• stavebná údržba komunikácií, chodníkov a parkovísk
• starostlivosť o verejnú zeleň
• termické čistenie a odlakovanie kovových materiálov
• outsourcing údržby pozemných komunikácií a starostlivosti o zeleň

MARIUS PEDERSEN, A.S.

Opatovská 1735
911 01 TN

trencin@mariuspedersen.sk
www.mariuspedersen.sk

032 743 75 43 – 44

 bez-nazvu.jpg Spoločnosť Mäsiarstvo u Borku bola založená v roku 1991. Od tohto roku Vám prináša tradičnú domácu výrobu mäsových výrobkov:

· tradičná výroba domácich výrobkov, údenín

· vyrábané výrobky sú vyrábané z čerstvého mäsa bez použitia hydinového separátu, mrazeného mäsa, modifikovaných korenín

· väčšina výrobkov je vhodná aj pre celiatikov

Mäsiarstvo u Borku

Velkonecpalská 142
971 01

masiarstvouborku@gmail.com
www.borko.sk

046/5488041
0907 666 656

 msk_zilina_logo.png MŠK Žilina a.s. bola založená na základe Zakladateľskej zmluvy o založení akciovej spoločnosti bez výzvy na upísanie akcií v zmysle ustanovení § 163 a § 172 a násl. Obchodného zákonníka 25. mája 2004 a zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline 1.júna 2004.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je účinkovanie A mužstva mužov v najvyššej futbalovej súťaži SR, ako i pôsobenie mládežníckych mužstiev v najvyšších republikových súťažiach. Predmetom podnikania je i organizovanie športových súťaží a podujatí, prenájom športových a telovýchovných zariadení,prenájom strojov a zariadení, prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov , finančný leasing, podnikateľské poradenstvo, reklamná a propagačná činnosť, obchodná činnosť v rozsahu voľných živností.
MŠK Žilina

Športová 9, Žilina
010 01

mskzilina@mskzilina.sk
www.mskzilina.sk

041 5622280

 pm-team_logo_07_09_2015.jpg Firma PM Team s.r.o. bola založená v roku 2006zaoberá sa výrobou a montážou hliníkových okien, dverí, zimných záhrad, presklených fasád a montážou plastových okien, garážových brán a automatických dverí.

 

Prevádzka: Prievidza,ul.Priemyselná 14

 

Peter TRUBINSKÝ - konateľ
mobil: +421 908 675 689

PM TEAM S.R.O.

Sartorisova 10
821 08

trubinsky@pmteam.sk 
www.pmteam.sk


+421 908 675 689

 strojop.jpg Firma STROJOP, spol. s r. o. bola založená v roku 1992. Od svojho začiatku sa zaoberala strojárenskou výrobou hlavne pre elektrotechnický a nábytkársky priemysel. V súčasnosti sa zaoberá najmä kovoobrábaním, zámočníckymi prácami a výrobou nerezových zábradlí, schodísk, plotov, atď.  STROJOP, spol. s r. o.

Opatovská cesta 11
972 01

strojop@strojop.sk
www.strojop.sk


0905 80 22 83

31564585

 sunwines-logo.png Spoločnosť SUN wines s.r.o. nájdete na adrese: Veľlkonecpalská 93, 971 01 v Prievidzi v budove nad Pekárstvom Duke, oproti známého mäsiarstva - Mäsiarstvo u Borku.

Vznikla dňa 29.12.2012 na podnet menšieho zastúpenia vinoték v Prievidzskom okrese, ktoré by ponúkali víno pýšiace sa svojou kvalitou a pôvodom. Rozhodnutie založiť spoločnosť taktiež pramení z lásky k chutnému vínu. Hoci história našej firmy nesiaha do ďalekej minulosti, veríme, že naše skúsenosti a poznatky uspokoja potreby zákazníkov.

Cieľom spoločnosti SUN wines s.r.o. je jej neustále zlepšovanie sa a poskytovanie nadštandardných služieb svojim stálym, ale aj novým zákazníkom. V útulnom a štýlovo zariadenom showroome je možné organizovať degustácie vína či spoločenské akcie. 

Výroba vína je náročná po všetkých stránkach od technického vybavenia strojov až po jeho farbu a vôňu. Práve preto sme do našej ponuky zaradili fľašové vína od najlepších producentov. Vybrať si môžete z ponuky Moravy, Argentíny, Uruguaya, Chille.

Našim zákazníkom taktiež ponúkame nealkoholické hroznové šťavy z Moravy. Ponuku uzatvárajú rôzne darčekové balenia, papája, olivové oleje či mandle a rôzne druhy syra. Je teda samozrejmosťou, že ponúkaná kvalita je u nás na prvom mieste. Naša spoločnosť nevidí problém ani v distribúcií vína a dovoz dodávky zabezpečí až k Vám domov. Ak potrebujete poradiť pri výbere toho správneho vína, náš zamestnanec Vám ochotne a rád poradí.

Veríme, že naše úsilie prinesie radosť najmä Vám, našim zákazníkom.

SUN wines s.r.o.

Veľlkonecpalská 93
971 01 PD

krsko@sunwines.sk
www.sunwines.sk


0917979032

46956794

 tsmp.jpg Obchodná spoločnosť Technické služby mesta Prievidza, s.r.o. spravuje majetok mesta a je správcom a prevádzkovateľom:

- verejného osvetlenia
- cestnej svetelnej signalizácie
- zimného štadióna
- futbalového štadióna 
- krytej plavárne
- športového areálu pri I. ZŠ S. Chalúpku
- strelnice v k. ú. Nováky.

Spoločnosť prenajíma:

- parkovacie plochy na Dlhej ulici, Ul. A. Hlinku a Ul. T. Vansovej v Prievidzi
- nebytové priestory v objektoch zimného a futbalového štadióna a krytej plavárni.

Ďalšie činnosti spoločnosti:

- správa digitálnej a technickej mapy mesta Prievidza
- poskytovanie mobilnej ľadovej plochy
- poskytovanie mobilného futbalového ihriska

Technické služby mesta Prievidza, s.r.o.

Košovská 1
971 01

info@tsmpd.sk
www.tsmpd.sk

046/542 24 12

31 579 183

 logo-lk-consulting-bez-sro.png Spoločnosť LK Consulting, s.r.o. bola založená v roku 2004. Začínajúca firma sa od prvých dní svojej činnosti sústredila predovšetkým na tri základné predsavzatia: - bezchybne odovzdaná práca každej zo zúčastnených profesii - plnenie časových a kvalitatívnych kritérií - trvalá náročnosť pre všetkých, bez rozdielu.

Spoločnosť LK Consulting, s.r.o. aj za tak relatívne krátky čas svojej činnosti dokázala, že prvotné predsavzatia sa už stali trvalým pravidlom. Začiatkom roku 2007 sme otvorili novú prevádzku v Prešove. Aj tu, tento mladí tím zamestnancov si veľmi rýchlo osvojil základné predsavzatia spoločnosti a tým si získal dôveru viacerých partnerov v regiónoch východného Slovenska.

Spoločnosť pôsobí v Slovenskej republike v dvoch oblastiach. V oblasti parapiet a okenných doplnkov, a v oblasti kompletných riešení strešných a podkrovných systémov. Stali sme saSILNÝM, SERIÓZNYM a SPOĽAHLIVÝM partnerom pre mnohých partnerov v oblasti výroby a montáže plastových, drevených a hliníkových okien a dverí, a taktiež svojou komplexnosťou a prístupom ku klientom aj pre mnohých klampiarov, tesárov a pokrývačov.

 LK Consulting, s.r.o.

Ulica na Nádvorí, 2380/6
971 01 Prievidza


+421 46 545 50 92

Lkc@lkc.sk

www.lkc.sk