obr: Päť utorkových zápasov odštartuje 3. kolo Slovnaft Cupu

Päť utorkových zápasov odštartuje 3. kolo Slovnaft Cupu

Zverejnené: 02.09.2014 13:01:25 | vytlačiť |

Slovenská pohárová súťaž Slovnaft Cup vstupuje v utorok do svojho tretieho kola, v ktorom sa predstaví 64 tímov. 

 

Definitívny menoslov všetkých účastníkov 3. kola bude známy až po dohrávke 2. kola medzi Modrankou a Slovanom Bratislava, termín tohto duelu zatiaľ nestanovili pre povinnosti slovenského majstra v pohárovej Európe. Na víťaza tohto duelu potom v treťom kole čaká FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa. 

 

Zvyšných 31 súbojov sa uskutoční od 2. do 24. septembra, v utorok je na programe prvých päť duelov.

 

Program tretieho kola Slovnaft Cupu 2014/15

 

utorok 2. septembra

KFC Kalná nad Hronom - FC VION ZLATÉ MORAVCE (16:00)

MFK Skalica - ŠK Senec (17:00)

TJ Rovinka - FK Slovan Duslo Šaľa (17:00)

FK Poprad - 1. FC Tatran Prešov (18:30)

FK Bodva Moldava nad Bodvou - Partizán Bardejov (19:00)

 

streda 3. septembra

MŠK Tatran Spišské Vlachy - MFK Lokomotíva Zvolen (15:30)

ŠK Tvrdošín - MFK KOŠICE (16:00)

MFK Spartak Medzev - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (16:00)

FC Lokomotíva Košice - AS TRENČÍN (16:00)

TJ Máj Ružomberok-Černová - FK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA (16:00)

Jupie Podlavice Badín - MFK Žarnovica (16:00)

MŠK Slovan Trenčianske Teplice - MFK Nová Dubnica (16:30)

FK Močenok - FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA (17:00)

FK Rača - FC ŠTK 1914 Šamorín (17:00) - hrá sa v Šamoríne 

FC Rohožník - MFK Dubnica nad Váhom (17:00)

ŠKF Sereď - SPARTAK MYJAVA (17:00)

FK Inter Bratislava - FK Slovan Most pri Bratislave (17:00)

OFK Dunajská Lužná - FO ŠK Lozorno (17:00)

FC BANÍK HORNÁ NITRA - FK SENICA (18:00)

 

utorok 9. septembra

MŠK Fomat Martin - MŠK Rimavská Sobota (16:00)

 

streda 10. septembra

MFK Nová Baňa - FK Rakytovce (16:00) 

FO Kinex Bytča - TJ ŠK Kremnička (16:00)

OFK Slovan Poproč - FK Tatran Zámutov (16:00) 

SP MFK Rožňava - FK LAFC Lučenec (16:00)

 

utorok 23. septembra

ŠK Báhoň - MŠK ŽILINA (16.00)

FKM Nové Zámky - TJ Družstevník Veľké Ludince (16:00)

TJ Tatran Oravské Veselé - FK Čadca (16:00)

OFK Teplička nad Váhom - FC SPARTAK TRNAVA (16:00) 

MFK Zemplín Michalovce - FO ŽP ŠPORT PODBREZOVÁ (16:30)

 

streda 24. septembra

OK Častkovce - FKS Nemšová (16:00)

MFK Topvar Topoľčany - FC Nitra (16:00)

 

Zdroj: SFZ



08.06.2018 14:13:10 Mládež

Medzinárodný turnaj Taliansko - Azzano Decimo

Medzinárodný turnaj Taliansko - Azzano Decimo 01. – 03.2018   Mestre - FC Baník Prievidza                               1:4 (Lajčiak 2, ...

15.05.2018 14:25:32 Mládež

LETNÝ FUTBALOVÝ TRÉNINGOVÝ KEMP

FC Baník Prievidza Vám ponúka LETNÝ FUTBALOVÝ TRÉNINGOVÝ KEMP pod vedením skúsených klubových trénerov.  

15.05.2018 14:11:30 Mládež

Mládež v akcii - 20. týždeň (14.05.-20.05.2018)

Pondelok 14.05.2018 Starší žiaci U 15 - 29. kolo II. LSZ - 15.00 hod. v Prievidzi FC Baník Prievidza - ...

15.05.2018 13:58:46 Mládež

Mládež v akcii - 19. týždeň (07.05.-13.05.2018)

Utorok 08.05.2018 Starší dorast U 19 - 28. kolo II. LSDZ - 10.00 hod. v Trnave FK Lokomotíva Trnava - ...

15.05.2018 13:58:41 Mládež

Mládež v akcii - 19. týždeň (07.05.-13.05.2018)

Utorok 08.05.2018 Starší dorast U 19 - 28. kolo II. LSDZ - 10.00 hod. v Trnave FK Lokomotíva Trnava - ...

15.05.2018 13:31:03 Mládež

Mládež v akcii - 18. týždeň (30.04.-06.05.2018)

Utorok 01.05.2018 Starší dorast U 19 - 26. kolo II. LSDZ - 10.00 hod. v Komárne KFC Komárno - FC ...

27.04.2018 09:29:45 Mládež

Mládež v akcii - 17. týždeň (23.04.-29.04.2018)

Sobota 28.04.2018 Starší dorast U 19 - 25. kolo II. LSDZ - 10.00 hod. v Prievidzi FC Baník Prievidza - ...

17.04.2018 10:15:30 Mládež

Mládež v akcii - 16. týždeň (16.04.-22.04.2018)

Streda 18.04.2018 Starší žiaci U 15 - 19. kolo II. LSŽ - 15.00 hod. v Prievidzi FC Baník Prievidza - ...