obr: Päť utorkových zápasov odštartuje 3. kolo Slovnaft Cupu

Päť utorkových zápasov odštartuje 3. kolo Slovnaft Cupu

Zverejnené: 02.09.2014 13:01:25 | vytlačiť |

Slovenská pohárová súťaž Slovnaft Cup vstupuje v utorok do svojho tretieho kola, v ktorom sa predstaví 64 tímov. 

 

Definitívny menoslov všetkých účastníkov 3. kola bude známy až po dohrávke 2. kola medzi Modrankou a Slovanom Bratislava, termín tohto duelu zatiaľ nestanovili pre povinnosti slovenského majstra v pohárovej Európe. Na víťaza tohto duelu potom v treťom kole čaká FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa. 

 

Zvyšných 31 súbojov sa uskutoční od 2. do 24. septembra, v utorok je na programe prvých päť duelov.

 

Program tretieho kola Slovnaft Cupu 2014/15

 

utorok 2. septembra

KFC Kalná nad Hronom - FC VION ZLATÉ MORAVCE (16:00)

MFK Skalica - ŠK Senec (17:00)

TJ Rovinka - FK Slovan Duslo Šaľa (17:00)

FK Poprad - 1. FC Tatran Prešov (18:30)

FK Bodva Moldava nad Bodvou - Partizán Bardejov (19:00)

 

streda 3. septembra

MŠK Tatran Spišské Vlachy - MFK Lokomotíva Zvolen (15:30)

ŠK Tvrdošín - MFK KOŠICE (16:00)

MFK Spartak Medzev - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (16:00)

FC Lokomotíva Košice - AS TRENČÍN (16:00)

TJ Máj Ružomberok-Černová - FK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA (16:00)

Jupie Podlavice Badín - MFK Žarnovica (16:00)

MŠK Slovan Trenčianske Teplice - MFK Nová Dubnica (16:30)

FK Močenok - FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA (17:00)

FK Rača - FC ŠTK 1914 Šamorín (17:00) - hrá sa v Šamoríne 

FC Rohožník - MFK Dubnica nad Váhom (17:00)

ŠKF Sereď - SPARTAK MYJAVA (17:00)

FK Inter Bratislava - FK Slovan Most pri Bratislave (17:00)

OFK Dunajská Lužná - FO ŠK Lozorno (17:00)

FC BANÍK HORNÁ NITRA - FK SENICA (18:00)

 

utorok 9. septembra

MŠK Fomat Martin - MŠK Rimavská Sobota (16:00)

 

streda 10. septembra

MFK Nová Baňa - FK Rakytovce (16:00) 

FO Kinex Bytča - TJ ŠK Kremnička (16:00)

OFK Slovan Poproč - FK Tatran Zámutov (16:00) 

SP MFK Rožňava - FK LAFC Lučenec (16:00)

 

utorok 23. septembra

ŠK Báhoň - MŠK ŽILINA (16.00)

FKM Nové Zámky - TJ Družstevník Veľké Ludince (16:00)

TJ Tatran Oravské Veselé - FK Čadca (16:00)

OFK Teplička nad Váhom - FC SPARTAK TRNAVA (16:00) 

MFK Zemplín Michalovce - FO ŽP ŠPORT PODBREZOVÁ (16:30)

 

streda 24. septembra

OK Častkovce - FKS Nemšová (16:00)

MFK Topvar Topoľčany - FC Nitra (16:00)

 

Zdroj: SFZ



11.11.2022 10:38:08 Mládež

Poďakovanie mestu Prievidza 2022

Mesto Prievidza poskytlo FC Baník Horná Nitra s.r.o. dve dotácie v roku 2022 - dotáciu na činnosť mládežníckych družstiev a dotáciu na prenájom futbalového ...

14.10.2022 12:05:15 Klub

Seminár trénerov UEFA B/UEFA GC v Prievidzi - 17.11.2022

FC Baník Prievidza so súhlasom TÚ SFZ (Oddelenie vzdelávania trénerov) pozýva trénerov na SEMINÁR TRÉNEROV UEFA B/UEFA GC s českým ...

10.10.2022 12:58:22 Mládež

Mládež v akcii 10.10. - 16.10.2022 (41. týždeň)

SOBOTA 15.10. U 19: FC Baník Prievidza - Žolík Malacky (štadión FC Baník Prievidza, 10:00) / 10. kolo II. LSD U 17: FC Baník ...

04.10.2022 14:00:47 Mládež

Mládež v akcii 03.10. - 09.10.2022 (40. týždeň)

UTOROK 4.10. U 12: Mini Champions liga mladších žiakov 2022 (Nemšová, 9:00) MŠK Púchov - FK Dubnica AS Trenčín - FC Baník Prievidza MŠK ...

09.09.2022 12:04:23 Dospelí

Nové tváre v dresoch FC Baník Prievidza.

Vy, naši fanúšikovia ste mohli postrehnúť nové tváre v dresoch našeho a-mužstva. Do sezóny 2022/23 sa náš celok posilnil o ...

13.07.2022 19:24:19 Dospelí

Slovnaft Cup : v prvom kole čaká naše mužstvo TJ Tatran Uhrovec !

V prvom kole slovenského pohára nám žreb prisúdil TJ Tatran Uhrovec. Náš súper je novým učastníkom VI.ligy Sever ZsFZ.   ...

07.07.2022 15:05:31 Dospelí

Ján Hancko:

Naši muži sa v sezóne 2022/2023 predstavia v novovzniknutej 5. Lige SZ. V lige sa objavia okrem tradičných súperov z minulej sezóny aj nové ...

25.06.2022 13:52:33 Dospelí

Ako bude vyzerať mužská sezóna 2022/2023?

V poslednej dobe sa naskytovalo stále viac otáznikov o následujúcej sezóne našich mužov. S informáciami sme boli opatrný, nakoľko sme ...